Sünnipäev või muu tähtpäev koos hobustega!

Soovi korral teeme ringkäigu talus. Vaatame, milline on hobuse boks ehk tema isiklik tuba ja mis sinna kindlasti peab kuuluma – puhas aluspanu, hein, automaatjootja ning soolakivi juhuks kui elu magedaks läheb. Hobused ei erine palju inimestest – neil on oma solaarium ja dushiruum, sadularuum, kus nimelised sadulad ja valjad, et kindlasti sassi ei läheks ja ikka omad selga-pähe saaks kui ratsutama minek. Lisaks vaatame teisi talus elavaid loomi – kanu, lambaid ja kitsesid.

Kindlasti teeme lähemat tutvust hobustega. Tutvus suure sõbraga algab tema puhastamisest, harjamisest ja loomulikult paitamisest. Koos saduldame hobuse ning saame teada, mis on ratsutamise peaasi. Seejärel vaatame juba ise järgi kuidas näeb maailm välja veidi kõrgemalt – hobuse seljast. Ratsutamine toimub olenevalt ilmast kas õues või sisemaneezis. Peale sõitmist täname hobuseid kuivatatud leibade, porgandite või õuntega.

Pidusöögi võid võtta ise kaasa või tellida meilt maitsvaid kodus valmistatud toite!

Õues kohvikumajakeses on võimalik pidada pikniku, teha lõket ja grillida. Kohvikumaja ümber on suur muruplats lastele jooksmiseks ja mängimiseks. Jaheda ilma korral on maneežis kaks köetavat ruumi tähtapäevade pidamiseks. Maneeži kohvikuruum mahutab ligikaudu 15 inimest, teise korruse ruum vähemalt 30 inimest.

Saunamajas on esimesel korrusel saun, WC ja kaminaruum, mis mahutab kuni 10 inimest. Saunamaja teisel korrusel on voodid ööbimiseks.

Kindlasti on vaja riietuda vastavalt ilmale – ei ole halba ilma on ainult mittevastavad riided. Hobustega koos olles maanduvad pinged ning muutub tuju paremaks. Mõned väidavad isegi, et loomadega koos olemine noorendab 😉

Tule kindlasti, sa ei kahetse – hobustega koosveedetud aeg on kindlasti kvaliteetne.

Helista ja lepi kokku telefonil +372 5137012 (Terje Saks) või kirjuta info@saksahobused.ee

Scroll to Top